Kahvaltı


Lezzetli, Zengin Hydas Kahvaltısı

Konuklarını keyifli ve dinç bir güne başlatmak için ev yapımı reçelleri, köy peynirleri, bahçeden koparılmış taze biberi ve yeşillikleri, özel zeytinyağı, omlet, sıcacık köylüler tarafından yapılan bazlama ekmeği ve enfes kahvaltı tabağı.

Hydas Selimiye Galeri için tıklayınız.


Söğüt Köyü


7 Mahalleden Oluşan Söğüt Köyü

Bozburun Yarımadasının en büyük köyü olan Söğüt 7 mahalleden oluşur. Bunlardan iki tanesi deniz kıyısında yer alır diğerleri ise dağınık şekilde yeşilin içindedirler. Söğütün en yüksek yerine arabayla çıkıp Rodos ve Simi adaları eşliğinde güneşi batırmak oldukça keyiflidir. Deniz kıyısındaki restoranlarda kalamar ve ahtopot ızgaralarının tadına bakabilirsiniz.
Bayır Köyü


260 yaşındaki Tarihi Çınar

Yeşil dokunun tam ortasında yer alan Bayır'da köyün meydanındaki 260 yaşında, 30 m. boyunda 1.80 m.çap ve 5.65 m. çevre genişliğindeki çınar ağacının gölgesinde çay veya köpüklü ayran eşliğinde gözleme yemek ayrı bir keyif. Bu tarihi çınarın etrafında bir tur atmanın ömrü uzattığını da akıldan çıkarmayın.

Antik Syrna kentinin şimdiki Bayır köyünde kurulduğu, caminin bulunduğu alanda sağlık tanrısı Asklepios'a adanmış bir tapınağın yer aldığı kayıtlara geçmiş. Ancak tapınak ile ilgili herhangi bir kalıntıya rastlamak mümkün değidir. Syrna kentinin akropolisi 2 km kuzeydoğuda Yancağız Tepesi üzerinde yer alır ve antik taşlı yol izlenerek yarım saat yürüyerek gidilebilir. Kent'e ait sur ve yapı kalıntılarını, kapak taşlarını inceleyebilirsiniz.
Orhaniye Köyü


Orhaniye Köyü

Kızkumu Orhaniye Köyünün de yer aldığı Orhaniye koyunda denizin ortasında insanların yürüdüğü doğal bir yoldur. Bu konuda çeşitli rivayetler vardır, en yaygın olanı aşık bir gencin sevgilisine ulaşmak için cebinde getirdiği kumları günler, aylar ve yıllar boyunca denizin ortasında bir yol olacak şekilde dökmesiyle oluşmuştur. Elbette bunun jeolojik bir açıklaması mevcuttur, Marmaris Orhaniye koyunun içinde yer alan bu doğa harikasını Türkiye'nin bir başka yerinde göremezsiniz. Fotoğraf çekmenin zevkini burada kesinlikle tadacaksınız.


Selimiye'de Tatil Hakkında Bilgiler


Marmaris Selimiye Pansiyon

Selimiye Marmaris pansiyon arasında yer alan Hydas Pansiyon misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılamak ve evlerinde hissettirmek için elinden gelini yapmaktadır. Hydas Pansiyon, Selimiye otelleri ve Selimiye pansiyonları arasında en popüler arasındadır.

Selimiye marmaris arası kaç km'dir?

Marmaris'e 35 km uzaklıkta olan Selimiye köyü'nde huzuru ve sessizliği yaşayacaksınız.

Selimiye Bozburun arası

Selimiye Bozburun yarımadasında yer almaktadır. Selimiye Bozburun arası 9 km'dir.

Selimiye Söğüt

Selimiye Söğüt köyü arası 10 km'dir.

Marmaris Selimiye Konaklama

Butik otel olarak dizayn edilmiş Hydas Pansiyon 2019 sezonu için tüm hazırlıklarını tamamlamıştır.

Selimiye Tatil

Selimiye Köyü şehrin yoğunluğundan ve gürültüsünden kaçmak isteyenler için körfezin en güzel koyu - huzur, sessizlik ve dingin bir deniz…

Selimiye Pansiyon Fiyatları

Selimiye Otel Fiyatları/

Selimiye'de pansiyon fiyatları çok farklılık göstermektedir. Uygun ve kaliteli hizmet için lütfen Hydas Pansiyon'u tercih edin.

Daha fazla fotoğraf için lütfen facebook sayfamızı beğenerek takip ediniz: http://www.facebook.com/hydaspansiyon

Selimiye Fotoğrafları

Selimiye Datça arası

Dataça Selimiye arası 70 km'dir.

Dalaman Airport Selimiye Transfer

Hydas Pansiyon'u tarafından Dalaman havalimanından Selimiye'ye transfer hizmeti verilmektedir. Bu hizmet için ek ücret alınmaktadır. (Hydas Pension provides Dalaman airport Selimiye transfer. Selimiye transfer by private car for Hydas guests. )

Selimiye sahil pansiyonu

Hydas Pansiyon'un sahilde kendine ait iskelesi olup kendi müşterileri için ücretsiz şenzlong ve şemsiye hizmeti sunmaktadır.

Marmaris butik otel

Marmaris Selimiye butik olarak dizayn edilmiş Hydas Pansiyon

Selimiye Köyü Pansiyon

Selimiye Köyü Pansiyonları

En uygun fiyatlar ve kaliteli bir tatil için Hydas Pansiyon'u tercih edin. Rezervasyon için tıklayınız.